SLEEP FORMULA

UYKU ÖNCESİ TAKVİYESİ

BOYUT:
1 KUTU
25servis
%14 İNDİRİM1 KUTU x 2 Adet
50servis
349 TL
13.96 TL /servis

Aynı Gün

Ücretsiz Kargo

750.000+

Mutlu Müşteri

Memnuniyet

Garantisi

Sleep Formula daha kaliteli bir uyku için formülize edilmiştir. İçeriğindeki Valerian ve Melisa Ekstresi, 5-HTP, L-Triptofan etkenlerinin rahatlatıcı etkisi ile uyku kalitesini artırdığı bilinmektedir.


  • Daha iyi bir uyku uyumanızı sağlar
  • Rahatlatıcı etkisi ile stresi azaltır
  • Vitamin ve mineral ile zenginleştirilmiştir.
Tarım ve Orman Bakanlığı Onaylı.
FLAVA Valerian ve Melisa Ekstresi İçeren Takviye Edici Gıda
Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 012779-07.02.2022

Sleep Formula zengin ve etkili içeriği ile ön plana çıkmaktadır. İçeriğindeki Valerian ve Melisa Ekstresi, 5-HTP, L-Triptofan etkenlerinin rahatlatıcı etkisi ile uyku kalitesini artırdığı bilinmektedir. Bu etkisi ile anksiyete ve stresi de azaltıcı etkisi olduğu söylenebilir. Ayrıca vitamin ve mineral takviyesi ile zenginleştirilerek uyku sırasında vücudunuzun toparlanmasına katkıda bulunacaktır.  

Sleep Formula içerisindeki Magnezyum; yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına, elektrolit dengesine, normal enerji oluşum metabolizmasına, normal kas fonksiyonuna, normal protein sentezine, normal kemiklerin ve dişlerin korunmasına katkıda bulunur.

Sleep Formula içerisindeki Çinko; asit-baz, karbonhidrat, makro besin öğeleri metabolizmasına, normal DNA ve protein sentezine, yağ asitlerinin ve A vitamininin normal metabolizmasına, normal kemiklerin, saçın, tırnakların, cildin ve görme yetisinin korunmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Sleep Formula içerisindeki B3 Vitamini; normal enerji oluşum metabolizmasına, normal mukozanın ve cildin korunmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

Sleep Formula içerisindeki B6 Vitamini; normal sistein sentezine, normal enerji oluşum, homosistenin, protein ve glikojen metabolizmasına, normal kırmızı kan hücreleri oluşumuna, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.


İÇİNDEKİLER: Magnezyum Oksit, Kapsül: Hidroksipropil Metil Selüloz, L-Triptofan, Valerian Ekstresi, Melisa (Lemon Balm) Ekstresi, Topaklanmayı Önleyici: Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları, 5-Hidroksitriptofan, Nikotinamid, Çinko Oksit, Piridoksin HCL.

11 Yaş ve üzeri yetişkinler için; günde 2 kapsül kullanılması tavsiye edilmektedir.

Uyumadan 30-60 dk önce kullanabilirsiniz.