FOCUS FORMULA

NOOTROPIC

BOYUT:
1 KUTU
25servis
%14 İNDİRİM1 KUTU x 2 Adet
50servis
349 TL
13.96 TL /servis

Aynı Gün

Ücretsiz Kargo

750.000+

Mutlu Müşteri

Memnuniyet

Garantisi

Focus Formula; nootropic içeriğiyle günlük yaşamınıza destek olmak üzere formülize edilmiştir.


  • Huperzine A içerir.
  • Etkili ve komplesk formülasyon.
  • Kolin, Tirozin, Kafein, Teanin içerir.
Tarım ve Orman Bakanlığı Onaylı.
FLAVA Focus Formula Kolin, L-Theanin ve L-Tirozin İçeren Takviye Edici Gıda
Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 019052-06.12.2023

Focus Formula zengin ve etkili içeriği ile ön plana çıkmaktadır. İçeriğinde Hüperzin A ve Kolin bulunmaktadır. Tirozin ise Kafein ile sinerjik bir şekilde çalışarak etkisini artırmaktadır. Teanin kafeinin olumsuz yan etkilerini azaltacaktır. Formülünde bulunan patentli ürün Bioperine Karabiber Ekstresi; içerikteki etken maddelerin emilimini ve etkinliğini artırarak üründen daha fazla yarar sağlamanız için eklenmiştir.

Focus Formula içerisindeki B6 ve B12 Vitaminleri; normal enerji oluşum ve homosistenin metabolizmasına, normal kırmızı kan hücreleri oluşumuna, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. Ayrıca B6 Vitamini normal sistein sentezine, normal protein ve glikojen metabolizmasına katkıda bulunur. B12 Vitamininin hücre bölünmesinde görevi vardır.


İÇİNDEKİLER: Kolin Bitartarat, Kafein, Kapsül: Hidroksipropil Metil Selüloz, L-Teanin, L-Tirozin, Rodiola Ekstresi, Topaklanmayı Önleyici: Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları, Huperziya Ekstresi %1 Hüperzin A, Piridoksin HCL, Bioperine® Karabiber Ekstresi, Metilkobalamin.

11 Yaş ve üzeri yetişkinler için; günde 2 kapsül kullanılması tavsiye edilmektedir. Bol su ile birlikte tüketilmesi önerilmektedir.

Gün içerisinde hafif bir öğünden sonra kullanılması önerilmektedir.