BEAUTY FORMULA

GÜZELLİK FORMÜLÜ

BOYUT:
1 KUTU
30servis
%17 İNDİRİM1 KUTU x 2 Adet
60servis
299 TL
9.97 TL /servis

Aynı Gün

Ücretsiz Kargo

750.000+

Mutlu Müşteri

Memnuniyet

Garantisi

Beauty Formula, güzelliğiniz desteklemek için özel tasarlanmıştır. 


  • Etkili formülü ile faydalı bir destek
  • Alfa Lipoik Asit, PABA, Kırkkilit Otu Ekstresi gibi içerir
  • Vitamin ve mineral ile zenginleştirilmiştir
Tarım ve Orman Bakanlığı Onaylı.
FLAVA Beauty Formula Alfa Lipoik Asit ve PABA İçeren Takviye Edici Gıda
Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 018925-24.11.2023

Beauty Formula; kompleks formülü ile en büyük desteğiniz olacaktır.

Ayrıca Alfa Lipoik Asit, PABA, Kırk Kilit Otu Ekstresi gibi içeriğinin yanı sıra vitamin ve mineraller ile zenginleştirilmiştir.

Beauty Formula içerisindeki Biotin normal homosistein, enerji oluşum, makro besin öğeleri metabolizmasına, normal saçın, mukozanın ve cildin korunmasına katkıda bulunur.

Beauty Formula içerisindeki Çinko normal asit-baz, karbonhidrat ve makro besin öğeleri metabolizmasına, normal DNA sentezine, yağ asitlerinin ve A vitamininin normal metabolizmasına, normal protein sentezine, normal kemiklerin, saçın, tırnakların, cildin ve görme yetisinin korunmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Beauty Formula içerisindeki D Vitamini kalsiyumun ve fosforun normal emilimine/kullanımına, normal kan kalsiyum düzeyine, normal kemiklerin ve dişlerin korunmasına, normal kas fonksiyonunun korunmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Beauty Formula içerisindeki B6 Vitamini, normal enerji oluşum, protein, glikojen ve homosistein metabolizmasına, normal sistein sentezine, normal kırmızı kan hücresi oluşumuna, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.


İÇİNDEKİLER: Kapsül: Hidroksipropil Metil Selüloz, Topaklanmayı Önleyici: Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları, L-Askorbik Asit, Çinko Glukonat, Hidrolize Kollajen (Tip 1-3), Hyaluronik Asit, Nikotinamid, Kolin Bitartarat, DL-Alfa-Tokoferil Asetat, Para Aminobenzoik Asit (PABA), Alfa Lipoik Asit, Ferroz Sülfat, Manganez Sülfat, Kırk Kilit Otu Ekstresi, Retinil Asetat, Pteroilmonoglutamik Asit, Sodyum Selenit, Kolekalsiferol, Metilkobalamin.

11 Yaş ve üzeri yetişkinler için; günde 1 kapsül kullanılması tavsiye edilmektedir.

Gün içerisinde kendi programınıza göre dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.