KDNY

ETKİLİ FORMÜL

BOYUT:
1 KUTU
20servis
%12 İNDİRİM1 KUTU x 2 Adet
40servis
399 TL
19.95 TL /servis

Aynı Gün

Ücretsiz Kargo

750.000+

Mutlu Müşteri

Memnuniyet

Garantisi

KDNY, doğal bitki ekstraktları ile tasarlanmıştır.


  • Her servisinde benzersiz 1000mg Üzüm (Grape Seed) Ekstresi içerir. Üzüm (Grape Seed) antienflamatuvar özelliğe sahip bir bitkidir.
  • Patentli Sabeet® Kırmızı Pancar Ekstresi betalain açısından zengin olması ile antioksidan ve antienflamatuvar etkiye sahiptir. Sahil Çamı (Pine Bark) da antioksidan bir bitkidir.
  • Patentli AstraGin® ve Bioperine® ise, formüldeki etken maddelerin emilimini ve faydalanımını arttırabilir.
Tarım ve Orman Bakanlığı Onaylı.
FLAVA KDNY Kırmızı Pancar İçeren Takviye Edici Gıda
Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 018816-13.11.2023

KDNY içeriğinde bulunan bitki ekstreleri ile özel olarak formüle edilmiştir.

İçeriğinde bulunan Üzüm Ekstresi; antioksidan içerir.

Patentli Sabeet Kırmızı Pancar Ekstresi içermektedir. Kırmızı Pancar, bir fitobesin olan betalain açısından zengindir. Pancardaki betalain, antiinflamatuar ve antioksidan özelliklere sahip bir besindir. 

Formülünde bulunan patentli ürün AstraGin ve Bioperine Karabiber Ekstresi; içerikteki etken maddelerin emilimini ve etkinliğini artırarak üründen daha fazla yarar sağlamanız için eklenmiştir.


İÇİNDEKİLER: Üzüm Ekstresi, Hacim Arttırıcı: (Mikrokristalin Selüloz, Sorbitol), Sabeet® Kırmızı Pancar Tozu, Sahil Çamı Ekstresi, Astragin® Bitki Ekstresi, Taşıyıcı: Polietilen Glikol,  Topaklanmayı Önleyici: Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları, Bioperine® Karabiber Ekstresi.

18 Yaş ve üzeri yetişkinler için; günde 2 tablet kullanılması tavsiye edilmektedir. Bol su ile birlikte tüketilmesi önerilmektedir.