RELAX

KORTİZOL YÖNETİMİ

BOYUT:
1 KUTU
20servis
%12 İNDİRİM1 KUTU x 2 Adet
40servis
399 TL
19.95 TL /servis

Aynı Gün

Ücretsiz Kargo

750.000+

Mutlu Müşteri

Memnuniyet

Garantisi

Relax; etkili bileşenlerle özel olarak formülize edilmiştir. 


  • Sinerjik olarak çalışan L-Theanine dahil olmak üzere güçlü bileşenlerin bir karışımını içerir.
  • Seratonin ve GABA reseptörlerini destekler.
  • Özel olarak formülize edilmiş doğal bir takviyedir. 
Tarım ve Orman Bakanlığı Onaylı.
FLAVA Relax İnositol ve Taurin İçeren Takviye Edici Gıda
Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 018922-24.11.2023


Etkili formülü ile Relax; B12 vitamini, folik asit ve Taurin gibi güçlü bileşenler içerir. Relax formülümüzdeki tüm bu bileşenlerin birleşik etkileri, günlük hayatın tüm günlük mücadeleleriyle başa çıkabilmeniz ve kendinizin en iyi versiyonu olabilmeniz için size destek olur.


Kortizol Nedir?


Kortizol, böbreküstü bezleri tarafından üretilen bir steroid hormondur. Kortizol, vücudun strese karşı doğal tepkisini ve ayrıca zihinsel ve fiziksel performansın diğer yönlerini etkiler. Kortizol ayrıca kan şekerini düzenleyebilir, enfeksiyonlarla savaşabilir ve sağlıklı enerji seviyelerini yükseltebilir. Yüksek kortizol seviyeleri kaygı ve yüksek tansiyon ile ilişkilendirilirken, düşük seviyeler genellikle yorgunlukla bağlantılıdır.


İÇİNDEKİLER: İnositol, Taurin, Hacim Arttırıcı: Sorbitol, Magnezyum Oksit, L-Teanin, 5-Hidroksitriptofan, L-Askorbik Asit, Topaklanmayı Önleyici: Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları, Çinko Bisglisinat, Nikotinamid, Piridoksin HCL, Pteroilmonoglutamik Asit, Metilkobalamin.
11 Yaş ve üzeri yetişkinler için; günde 2 tablet kullanılması tavsiye edilmektedir. Öğünle birlikte tüketmeniz tavsiye edilir.