PROTEİN BAR

%30 PROTEİN, ŞEKER İLAVESİZ

AROMA:
Image
Çikolata
Image
Banana Dream
BOYUT:
%14 İNDİRİM
8 Adet
8 Adet
299 TL349 TL
Kazancınız : 50 TL
1.000.000+ Mutlu Müşteri
Memnuniyet Garantisi
Son Kullanma Tarihi: 09.2025

Yüksek protein ve düşük şekerli whey proteini kaynaklı lezzetli protein barı. %30 protein içeriğinin yanında ilave şeker ve hurma içermez. 


  • Çoğu whey ve süt proteininden gelen 12g Protein
  • Sadece 1.2g şeker
  • Hurma içermez.
Proteinocn Protein Bar, yüksek protein ve düşük şeker içeriği sayesinde düzenli spor yapanlar, güçlü ve sıkı bir vücut elde etmek için çok çaba sarf edenlerin diyetlerine eklemek için mükemmel bir seçimdir.

1 paketinde 8 adet protein bar bulunur ve pratik boyutu sayesinde onu her yere yanınızda götürebilirsiniz. Çantanıza, arabanızın torpido gözüne ve hatta cebinize rahatlıkla sığar, bu sayede günlük yemeklerinizin süper bir atıştırmalığı olabilir. Ayrıca, antrenman veya yüzme gibi herhangi bir aktiviteden önce veya sonra yiyebileceğiniz gibi, hafta sonu gezilerine de yanınızda götürebilirsiniz.

İÇİNDEKİLER:

Çikolata Aromalı: Tatlandırıcı: Maltitol, Süt Proteini Konsantresi, Yer Fıstığı Ezmesi, Whey Proteini Konsantresi, Kakao Kitlesi (Kakao, Kakao Yağı), Kakao, Pirinç Unu, Aroma Verici.

Banana Dream Aromalı: Tatlandırıcı: Maltitol, Süt Proteini Konsantresi, Yer Fıstığı Ezmesi, Whey Proteini Konsantresi, Pirinç Unu, Aroma Verici.

Günlük protein ihtiyacınıza göre günde 1-4 adet tüketebilirsiniz.