PROTEIN MEAL

ÖĞÜN TOZU

AROMA:
Crunchy Caramel
BOYUT:
600g
10servis
%11 İNDİRİM600g x 2 Adet
699 TL
69.90 TL /servis

Aynı Gün

Ücretsiz Kargo

750.000+

Mutlu Müşteri

Memnuniyet

Garantisi

Öğün atlamak istediğinizde veya direkt olarak günün bir öğünü olarak lezzetiyle ve zengin içeriği ile fark yaratan Protein Meal'ı kolay ve pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. 


  • Her servisinde 24g Protein ve 20.8g Karbonhidrat içerir.
  • Her servis 194 kaloridir.
  • 23 çeşit vitamin ve mineral içermektedir.
Protein Meal; 23 çeşit vitamin-mineral katkısı, yüksek protein ve karbonhidrat içeriği ile günlük rutininizde size lezzetli bir öğün sunar. Dengeli içeriği ile ihtiyacınız olan enerjiyi, proteini, karbonhidratı, vitamin ve mineralleri hızlı ve pratik bir şekilde öğün olarak alabilirsiniz. 

İçeriğinde ana protein kaynağı olarak Whey Protein Konsantresi, ana karbonhidrat kaynağı olarak Maltodekstrin kullanılmıştır. Ayrıca, içeriği; faydalı bir yağ olan MCT Yağı Tozu, iştahınızı düşürmeye yardımcı Konjac Ekstresi, lif kaynağı İnulin, patentli sindirim enzimi DigeZyme ile zenginleştirilmiştir.
İÇİNDEKİLER: Whey Proteini Konsantresi (Süt), Maltodekstrin, İnulin, Ortofosforik Asidin Kalsiyum Tuzları, Potasyum Klorür, Konjac Ekstresi, MCT Yağı Tozu, Aroma Verici, Kolin Bitartarat, Renklendirici: Karamel, Magnezyum Oksit, DigeZyme® (Multi-Enzim Karışımı), Tatlandırıcı: Sukraloz, L-Askorbik Asit, DL-Alfa-Tokoferil Asetat, Nikotinamid, Çinko Oksit, Manganez Sülfat, Kalsiyum D-Pantotenat, Kolekalsiferol, Piridoksin HCL, Riboflavin, Tiamin Mononitrat, Retinil Asetat, Pteroilmonoglutamik Asit, Potasyum İyodat, Sodyum Selenit, Sodyum Molibdat, D-Biotin.
2 ölçek (yaklaşık 60g) ürünü 300ml su ile karıştırınız. 
Gün içerisinde sabah, öğle veya akşam kullanılabilir.