ESTER-C

UZUN SÜRE ETKİLİ C VİTAMİNİ

BOYUT:
1 KUTU
60servis
%10 İNDİRİM1 KUTU x 2 Adet
120servis
249 TL
4.15 TL /servis

Aynı Gün

Ücretsiz Kargo

750.000+

Mutlu Müşteri

Memnuniyet

Garantisi

Ester-C, C Vitamininin asidik olmayan nötr halini içeren patentli formülasyonudur. Asidik gıdalara karşı hassas olan kişiler için güvenilir bir C Vitamini formudur.


  • Vücutta daha uzun süre yeterli düzeyde C vitamini dolaşımını sağlar.
  • Her kapsülde 500 mg C vitamini içerir.
  • Turunçgil Bioflavonoidleri, Aserola, Kuşburnu Ekstreleri ve Rutin ile kompleks ve etkili bir formüle sahiptir.
Tarım ve Orman Bakanlığı Onaylı.
FLAVA C Vitamini ve Turunçgil Bioflavonoidleri İçeren Takviye Edici Gıda
Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 011959-19.11.2021

ESTER-C formu, normal C vitamininden daha hızlı dokulara ulaşır ve daha uzun süre kalır. Bu sayede vücuda daha yüksek düzeyde C vitamini emilimi sağlar.

Ester-C ürününde bulunan C Vitamini yoğun fiziksel egzersiz sırasında ve sonrasında bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunur.

Ester-C ürününde bulunan C Vitamini kan damarlarının, kemiklerin, kıkırdağın, diş etlerinin, cildin ve dişlerin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur.

Ester-C ürününde bulunan C Vitamini normal enerji oluşum metabolizmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına, E vitamininin indirgenmiş formunun yeniden oluşmasına katkıda bulunur.

Ayrıca; C Vitamini demir emilini artırmaktadır. Ester-C içeriğinde bulunan Turunçgil Bioflavonoidleri, Aserola, Kuşburnu Ekstreleri ve Rutin ile kompleks ve etkili bir formüle sahiptir. 


İÇİNDEKİLER: Kalsiyum L-Askorbat, Kapsül: Hidroksipropil Metil Selüloz, Jellan Gam (Emülgatör), Turunç Ekstresi, Rutin, Kuşburnu Ekstresi, Aserola Ekstresi 25:1, Topaklanmayı Önleyici: Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları.

11 Yaş ve üzeri yetişkinler için; günde 1 kapsül kullanılması tavsiye edilmektedir.


Gün içerisinde öğünlerle birlikte veya tok karnına kullanılması önerilmektedir.