WHEY PROTEIN

EN ÇOK TERCİH EDİLEN PROTEİN TAKVİYESİ

AROMA:
Image
Bisküvi
Image
Çikolata
Image
Muz
Image
Salted Caramel
Image
Choco Nut
Image
Gingerbread
Image
Hindistan Cevizi
Image
Raspberry Cheesecake
Image
Çilek
BOYUT:
400g
400g(16 servis)
1.6kg
1.6kg(64 servis)
%6 İNDİRİM
1.6kg x 2 Adet
1.6kg x 2 Adet(128 servis)
549 TL
34.31 TL /servis
1.000.000+ Mutlu Müşteri
Memnuniyet Garantisi
Son Kullanma Tarihi: 11.2025

Biyoyararlılığı ve hızlı sindirimi sayesinde dünyada en popüler protein kaynağıdır. İlave sindirim enzimi ile zenginleştirilmiştir.


  • Patentli DigeZyme® ilavelidir.
  • Alman menşeli hammadde ile üretilmiştir.
  • Normal protein metabolizmasına katkıda bulunan B6 Vitamini ilavelidir. 
  • Birbirinden lezzetli aromalar ile keyifle tüketilebilir.
Yüksek proteinli beslenmek spordaki hedeflerine ulaşman için gereklidir. Spor salonuna uzun süre gidip, yeterli kas gelişimi gösterilememesinin en büyük sebeplerinden biri yeterli protein tüketmemektir. Mevcut kas kütlesini korumak ve zayıflandığında formda ve sıkı bir vücut elde etmek için yüksek protein tüketmek gerekir.

Protein; kas kütlesinin artışına ve korunmasına, normal kemiklerin korunmasına katkıda bulunur.

İÇİNDEKİLER:

Bisküvi Aromalı: Whey Proteini Konsantresi (Süt), Aroma Verici, DigeZyme® (Multi-Enzim Karışımı), Tatlandırıcı: Sukraloz, Emülgatör: Ayçiçek Lesitini, B6 Vitamini (Piridoksin HCL).

Çikolata Aromalı:  Whey Proteini Konsantresi (Süt), Aroma Verici, Yağı Azaltılmış Kakao, DigeZyme® (Multi-Enzim Karışımı), Tatlandırıcı: Sukraloz, Emülgatör: Ayçiçek Lesitini, B6 Vitamini (Piridoksin HCL)

Choco Nut Aromalı: Whey Proteini Konsantresi (Süt), Aroma Verici, Yağı Azaltılmış Kakao, DigeZyme® (Multi-Enzim Karışımı), Tatlandırıcı: Sukraloz, Emülgatör: Ayçiçek Lesitini, B6 Vitamini (Piridoksin HCL).

Salted Caramel Aromalı:  Whey Proteini Konsantresi (Süt), Aroma Verici, Himalaya Tuzu, Renklendirici: Karamel, DigeZyme® (Multi-Enzim Karışımı), Tatlandırıcı: Sukraloz, Emülgatör: Ayçiçek Lesitini, B6 Vitamini (Piridoksin HCL).

Hindistan Cevizi Aromalı: Whey Proteini Konsantresi (Süt), Aroma Verici, DigeZyme® (Multi-Enzim Karışımı), Tatlandırıcı: Sukraloz, Emülgatör: Ayçiçek Lesitini, B6 Vitamini (Piridoksin HCL).

Muz Aromalı: Whey Proteini Konsantresi (Süt), Aroma Verici, DigeZyme® (Multi-Enzim Karışımı), Tatlandırıcı: Sukraloz, Emülgatör: Ayçiçek Lesitini, B6 Vitamini (Piridoksin HCL).

Raspberry Cheesecake Aromalı: Whey Proteini Konsantresi (Süt), Aroma Verici, Renklendirici: Pancar Kökü Kırmızısı, DigeZyme® (Multi-Enzim Karışımı), Tatlandırıcı: Sukraloz, Emülgatör: Ayçiçek Lesitini, Vanilin, B6 Vitamini (Piridoksin HCL).

Çilek Aromalı: Whey Proteini Konsantresi (Süt), Aroma Verici, Renklendirici: Pancar Kökü Kırmızısı, DigeZyme® (Multi-Enzim Karışımı), Tatlandırıcı: Sukraloz, Emülgatör: Ayçiçek Lesitini, B6 Vitamini (Piridoksin HCL).

Antrenman sonrası ve sabah uyandığında, su veya süt ile karıştırarak tüketilmesini öneririz. 1 ölçek (yaklaşık 25 gram) ürünü 200 ml su veya süt ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

Önemli Not: Ürünün köpürmesi doğaldır ve köpüğün geçmesi için birkaç dakika bekletmek yeterlidir.

Bunun dışında ihtiyacına göre pratik ve lezzetli bir şekilde gün içerisinde protein tüketmek için idealdir. Bu şekilde günde 1-4 servis kullanılabilir.

Ne kadar az sıvı kullanırsan tadı o kadar yoğun olacaktır. Damak tadına göre koyacağın sıvı miktarını ayarlayabilirsin.
Image
Image
Image
Image