WHEY ISOLATE

%90 PROTEİNLİ EN SAF WHEY

AROMA:
Muz
Bisküvi
BOYUT:
400g
16servis
1.6kg
64servis
%6 İNDİRİM1.6kg x 2 Adet
128servis
749 TL
46.81 TL /servis

Aynı Gün

Ücretsiz Kargo

750.000+

Mutlu Müşteri

Memnuniyet

Garantisi

Son Kullanma Tarihi: 07.2025

%90 protein oranına sahip, düşük şeker ve yağ oranlı izole whey proteini. Diyette olanlar ve laktoz intoleransı olanlar için ideal.


  • %90'a yakın protein oranı
  • Servisinde 1g'dan az şeker ve sadece %1 yağ oranı
  • Patentli DigeZyme® ilavelidir.
  • Normal protein metabolizmasına katkıda bulunan B6 Vitamini ilaveli. 
  • Kolay karışır ve lezzetlidir.
Yüksek proteinli beslenmek spordaki hedeflerine ulaşman için gereklidir. Spor salonuna uzun süre gidip, yeterli kas gelişimi gösterilememesinin en büyük sebeplerinden biri yeterli protein tüketmemektir. Mevcut kas kütlesini korumak ve zayıflandığında formda ve sıkı bir vücut elde etmek için yüksek protein tüketmek gerekir.

Protein; kas kütlesinin artışına ve korunmasına, normal kemiklerin korunmasına katkıda bulunur.


İÇİNDEKİLER: 

Muz Aromalı: Whey Protein İzolatı (Süt), Aroma Verici, DigeZyme® (Multi-Enzim Karışımı), Tatlandırıcı: Sukraloz, Emülgatör: Ayçiçek Lesitini, B6 Vitamini (Piridoksin HCL).

Bisküvi Aromalı: Whey Protein İzolatı (Süt), Aroma Verici, DigeZyme® (Multi-Enzim Karışımı), Tatlandırıcı: Sukraloz, Emülgatör: Ayçiçek Lesitini, B6 Vitamini (Piridoksin HCL).

Antrenman sonrası ve sabah uyandığında, su veya süt ile karıştırarak tüketilmesini öneririz. 1 ölçek ( yaklaşık 25 gram) ürünü 200 ml su veya süt ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

Bunun dışında ihtiyacına göre pratik ve lezzetli bir şekilde gün içerisinde protein tüketmek için idealdir. Bu şekilde günde 1-4 servis kullanılabilir.

Daha homojen bir karışım için shakerda normal whey proteine göre biraz daha uzun çalkalamak gerekmektedir.
Image
Image