PROTEİN BAR 2Lİ PAKET

%30 PROTEİN, ŞEKER İLAVESİZ

BOYUT:
%20 İNDİRİM1 Paket
79 TL99 TL
Kazancınız : 20 TL

Aynı Gün

Ücretsiz Kargo

750.000+

Mutlu Müşteri

Memnuniyet

Garantisi

Her 2 aromadan 1'er adet Protein Bar ürününü uygun fiyata deneyebilirsin. Yüksek protein ve düşük şekerli whey proteini kaynaklı lezzetli protein barı. %30 protein içeriğinin yanında ilave şeker ve hurma içermez. 


  • Çoğu whey ve süt proteininden gelen 12g Protein
  • Sadece 1.2g şeker
  • Hurma içermez.
Proteinocn Protein Bar, yüksek protein ve düşük şeker içeriği sayesinde düzenli spor yapanlar, güçlü ve sıkı bir vücut elde etmek için çok çaba sarf edenlerin diyetlerine eklemek için mükemmel bir seçimdir.

Pratik boyutu sayesinde onu her yere yanınızda götürebilirsiniz. Çantanıza, arabanızın torpido gözüne ve hatta cebinize rahatlıkla sığar, bu sayede günlük yemeklerinizin süper bir atıştırmalığı olabilir. Ayrıca, antrenman veya yüzme gibi herhangi bir aktiviteden önce veya sonra yiyebileceğiniz gibi, hafta sonu gezilerine de yanınızda götürebilirsiniz!.

İÇİNDEKİLER:

Çikolata Aromalı: Tatlandırıcı: Maltitol, Süt Proteini Konsantresi, Yer Fıstığı Ezmesi, Whey Proteini Konsantresi, Kakao Kitlesi (Kakao, Kakao Yağı), Kakao, Pirinç Unu, Aroma Verici.

Banana Dream Aromalı: Tatlandırıcı: Maltitol, Süt Proteini Konsantresi, Yer Fıstığı Ezmesi, Whey Proteini Konsantresi, Pirinç Unu, Aroma Verici.

Günlük protein ihtiyacınıza göre günde 1-4 adet tüketebilirsiniz.