HEAVY DUTY PRE-WORKOUT

SERT VE UZUN ANTRENMANLAR İÇİN

AROMA:
Yeşil Elma
BOYUT:
300g
20servis
%17 İNDİRİM300g x 2 Adet
40servis
599 TL
29.95 TL /servis

Aynı Gün

Ücretsiz Kargo

750.000+

Mutlu Müşteri

Memnuniyet

Garantisi

Sert ve uzun antrenmanlar öncesinde kullanım için etken maddeler maksimum dozajlarda formülize edilmiştir. 


  • Sinerjik çalışan 17 etken madde içerir.
  • Kognitif fonksiyonlar için Alpha GPC, Nootropic etkiye sahip Huperzine içerir (Türkiye'de tek). Buna ek olarak Kolin ve Teanin içerikleriyle desteklenmiştir.
  • Sinefrin ve Kafein içerir, doğal bitki ekstresi Rhodiola Rosea eklenmiştir.
  • Betain, Beta Alanin, Arginine, Citrulline Malate içeriğine sahiptir.
Heavy Duty Pre-Workout içeriğindeki 17 farklı etken maddenin sinerjik bir şekilde çalışması için tasarlanmış ve daha enerjik, daha odaklı olmanıza destek olması için etken maddeler maksimum dozajlarda formülize edilmiştir. Türkiye'de benzeri görülmemiş bir antrenman öncesi ürünüdür.

Zengin içeriğe sahip yeni Heavy Duty Pre-workout ile antrenmanlarınızda daha enerjik ve daha odaklı olacaksınız ve istediğiniz pump etkisini tam anlamı ile yaşayacaksınız.
İÇİNDEKİLER:

Yeşil Elma Aromalı: Beta Alanin, L-Arjinin, L-Sitrülin Malat, L-Tirozin, Betain, Taurin, Asitlik Düzenleyici: Sitrik Asit E330, Rodiola Ekstresi, Aroma Verici, Turunç Ekstresi, Maltodekstrin, Kolin Bitartarat, Potasyum Klorür E508, Himalaya Tuzu, Kafein, Renklendirici: Bakır Klorofil E141(i), Alfa Gliserofosfokolin, Topaklanmayı Önleyici: Silikon Dioksit E551, L-Teanin, Tatlandırıcı: Sukraloz E955, Huperziya Ekstresi, Bioperine® Kara Biber Ekstresi, Metilkobalamin.

1 ölçek (yaklaşık 15g) ürünü 300ml su ile karıştırınız. Antrenmandan 15-30 dakika önce tercihen aç karna tüketebilirsiniz. Ürünü ilk bir kaç kullanımda yarım servis kullanmanız tavsiye edilir.


Ürün içerisinde bulunan “SILICA GEL” nem alıcıdır, ürünü saklarken içinden çıkarmayınız ve YEMEYİNİZ.


Önemli Not: Ürünün 2 ay içerisinde tüketilmesi tavsiye edilir. İçerdiği hammaddelerden dolayı üründe katılaşma, topaklanma veya renk değişimi görülebilir. Bu şekilde tüketilmesinde bir sakınca yoktur.