GDA

GLUCOSE DISPOSAL AGENT

BOYUT:
1 KUTU
20servis
%12 İNDİRİM1 KUTU x 2 Adet
40servis
399 TL
19.95 TL /servis

Aynı Gün

Ücretsiz Kargo

750.000+

Mutlu Müşteri

Memnuniyet

Garantisi

GDA sağlıklı yaşam tarzını benimseyenler için özel olarak formüle edilmiş bir takviye üründür.


  • Karamuk Ekstresinden gelen 500mg Berberine HCL içerir.
  • Kompleks formül.
  • B1, B3, B6, B12 ve D vitaminleri gibi önemli vitaminlerin yanı sıra krom, vanadyum gibi mineralleri de içerir.
Tarım ve Orman Bakanlığı Onaylı.
FLAVA GDA Karamuk Ekstresi İçeren Takviye Edici Gıda
Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 018619-20.10.2023

FLAVA GDA, sağlıklı yaşam tarzını benimseyenler için özel olarak formüle edilmiş bir takviye üründür. Her bir kutuda 40 tablet bulunur ve 20 servistir. 

Doğal kaynaklardan elde edilen, dikkatle seçilmiş ve kaliteli bileşenler içerir. B1, B3, B6, B12 ve D vitaminleri gibi önemli vitaminlerin yanı sıra krom, vanadyum gibi mineralleri de içerir.

Karamuk Ekstresi: Berberine HCL etken maddesine sahiptir.
Bergamut Ekstresi: Citrus bergamia bitkisinin özüdür.
Üzüm Ekstresi: %45 proantosiyanidin etken maddesine sahiptir.
Tarçın Ekstresi: 4:1 oranında tarçın özüdür.
Kudret Narı Ekstresi: Momordica charantia bitkisinin özüdür.
Alfa Lipoik Asit: Antioksidan özelliklere sahiptir.
Çemen Ekstresi: %50 saponins etken maddesine sahiptir.
Gimneya Ekstresi: %75 gymnemic acid etken maddesine sahiptir.
Astragin: Diğer etken maddelerin emilimini artırabilir.
Bioperine: Diğer bileşenlerin emilimini artırabilir.

FLAVA GDA içeriğindeki B1 Vitamini; normal enerji oluşum metabolizmasına, sinir sisteminin normal işleyişine, kalbin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

FLAVA GDA içeriğindeki B3 Vitamini; normal enerji oluşum metabolizmasına, sinir sisteminin normal işleyişine, normal mukozanın ve cildin korunmasına, yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

FLAVA GDA içeriğindeki B6 Vitamini; normal sistein sentezine, normal enerji oluşum, homosistenin, protein ve glikojen metabolizmasına, normal kırmızı kan hücreleri oluşumuna, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

FLAVA GDA içeriğindeki B12 Vitamini; normal enerji oluşum ve homosistein metabolizmasına, sinir siteminin normal işleyişine, normal kırmızı kan hücresi oluşumuna, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. Ayrıca hücre bölünmesinde rolü vardır.

FLAVA GDA içeriğindeki D3 Vitamini; kalsiyumun ve fosforun normal emilimine/kullanımına, kan kalsiyum düzeyine, kemiklerin korunmasına, kas fonksiyonunun korunmasına, dişlerin korunmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Ayrıca D vitamininin hücre bölünmesinde de rolü vardır.

FLAVA GDA içeriğindeki Krom; normal makro besin öğeleri metabolizmasına katkıda bulunur. 


İÇİNDEKİLER:  Hacim Arttırıcı: Sorbitol E420(i), Karamuk Ekstresi, Bergamut Ekstresi, Üzüm Ekstresi, L-Askorbik Asit, Tarçın Ekstresi, Kudret Narı Ekstresi, Alfa Lipoik Asit, Çemen Ekstresi, Gimneya Ekstresi, Bitki Ekstresi Preparatı(Astragin®): (Notoginseng Ekstresi, Çin Geveni Ekstresi, Maltodekstrin), Nikotinamid, Tiamin Mononitrat, Piridoksin Hidroklorür, Topaklanmayı Önleyici: Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları E470b, Karabiber Ekstresi (Bioperine®), Krom Pikolinat, Metilkobalamin, Kolekalsiferol, Vanadyum.
11 yaş ve üzeri yetişkinler için, günde 2 tablet kullanılması tavsiye edilir.