DEEP SLEEP

UYKU ÖNCESİ TAKVİYESİ

AROMA:
Image
Ahududu
BOYUT:
150g
150g(25 servis)
%12 İNDİRİM
150g x 2 Adet
150g x 2 Adet(50 servis)
399 TL
15.96 TL /servis
1.000.000+ Mutlu Müşteri
Memnuniyet Garantisi

Yaşam kalitesi için kaliteli ve derin bir şekilde uyumak önemlidir. Deep Sleep; içerdiği 10 etken madde efektif dozlarda kullanılmış ve sinerjik çalışacak şekilde tasarlanmıştır. 


  • Kompleks ve etkili bir formülasyona sahiptir.
  • Kaliteli ve derin uyku yaşamımız için önemlidir.
  • 5-HTP, L-Triptofan, Theanin, Valerian Root Extract, Melissa Extract, Magnezyum, Çinko ve B6 içerir
Deep Sleep, yapılan araştırmalarda uyku kalitesini etkileyen, rahatlatıcı etkisi olan, anksiyete ve stresi azaltmaya yardımcı olan etken maddelerden oluşturulmuş kompleks bir formüle sahiptir. Ayrıca, içeriğindeki vitamin ve mineral takviyeleriyle de vücudun uyku sırasında toparlanmasına katkıda bulunur. 

Deep Sleep, içeriğindeki Valerian ve Melisa Ekstresi, 5-HTP, L-Triptofan etkenlerinin rahatlatıcı etkisi ile uyku kalitesini artırdığı bilinmektedir. Bu etkisi ile anksiyete ve stresi de azaltıcı etkisi olduğu söylenebilir. 

İÇİNDEKİLER: 

Ahududu Aromalı: Maltodekstrin, Asitlik Düzenleyici: Sitrik Asit, Taurin, Magnezyum Oksit, Aroma Verici, L-Triptofan, L-Teanin, Valerian Ekstresi, Melisa Ekstresi, Renklendirici: Pancar Kökü Kırmızısı, 5-Hidroksitriptofan, Tatlandırıcı: Sukraloz, Çinko Oksit, Piridoksin HCL, Bioperine® Kara Biber Ekstresi.

1 ölçek (yaklaşık 6g) ürünü 200ml su ile karıştırarak tüketebilirsiniz.


Yatmadan 30-60 dakika önce kullanabilirsiniz.